Spor Haberleri
Spor Haberleri 22 Sep 2019
0

Bir sonraki

Fenerbahçe Transfer Gündemi | Transfer Hattı | 12 Temmuz 2019
22 Sep 2019
Fenerbahçe Transfer Gündemi | Transfer Hattı | 12 Temmuz 2019
Spor Haberleri · 0 izlenme

Acun Ilıcalı'dan flaş Mesut Özil ve Fenerbahçe açıklaması - Cengiz Semercioğlu

0 izlenme
Kategori Diğer..

Acun Ilıcalı, tv100 ekranlarında yayınlanan Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti'nin konuğu oldu. Ilıcalı Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe'yle ilgili sözleri:

Yönetimde yer almayı düşünmüyorum. Dışarıdan elinden geleni yapmaya çalışan bir Fenerbahçeliyim. Ben Ali Koç'un 10 yıl sonra Fenerbahçe'ye başarılar yaşatan bir başkan olarak devam etmesini isterim. Taraftarımızın da başkanımızın hevesini kaçırmaması lazım. Takım küme düşüyordu ama her maçta oradaydık, tribünler full'dü.

Geldiği günden beri, dünyada hiçbir derdi ve tasası olmayan bir adamın, bu kadar borçlu bir kulübe başkan olup, bu kadar sorumluluğa girdiğini gördüm. Her saniyesini Fenerbahçe için harcayan bir adam. Bunu görünce kayıtsız kalamazsın. Kendisini adamış bir başkan var, ben de koyu Fenerbahçeliyim.

Max Kruse alındı, çok önemli transfer. Hocamızın da takip ettiği bir futbolcu. Fenerbahçe'nin düşüşünün tepki olarak pozitife döneceğini düşünüyorum. Yıllarca bu yaşandı zaten.

Kötü dediğin Fenerbahçe 1 puanla UEFA'yı kaçırdı. En kötü sezon diyoruz, 1 puan alsak UEFA'daydık. Ali Koç Türk futbolu için bir kazanç.

Fenerbahçe futbolcular, 'Var mısın, Yok musun'da yarıştılar. O da telefon kampanyasıydı. Sayın başkan Aziz Yıldırım ile konuşmuştuk. Onunla da aram çok iyidir, her zaman görüşmüşümdür. Ali Koç ile birbirimize daha yakın olduğumuz için, jenerasyon da yakın, aynı dili konuşuyoruz. Bir yakınlaşma oldu, o da kulüp için oldu.

Ali Koç kalibresindeki adamlar, takıma kendilerini adamıyorlar. Fenerbahçeli olduğunu gizleyenler var, sonuçta ticari bir insan. Futboldaki o sevimsizliklerin içine giriyor. Burada konu şu, fedakarlık var. Ali Koç'un şu anda yaptığı fedekarlık, taraftarın gözünde kredi yaratmıştır. Ali Koç'a homurdanma bile olmaz.

Şu anda sözleşmesi var Mesut'un Arsenal ile. Arsenal'e gidip 50 milyon euro veremezsin. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez ama Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum.

Çeşme'de beraberdik. Türkiye'de bir şey olduğu zaman bana sorar, kısa zamanını birlikte geçiriyoruz. Türk ve içinde kalmış. Gurbette yaşamış ve Türkiye onun içinde kalmış. Evde otursun Türkiye'de, yine mutlu olur. O yüzden geleceğini düşünüyorum.

Kredi bitebilir, o mu olur, bu mu olur. İyi niyet olduğu sürece kredi bitmez. Mühim olan çabadır. Fatih Terim'in kredisi biter mi? Fatih hocanın niye kredisi bitmez? Geçmişten dolayı. 20 maç yenilirse, kredisi bitebilir ama kredisi çok.

Ortada bir sebep var, başarısı, bu seneki şampiyonluğu falan, Fatih hoca başka bir boyut. Ali Koç da, başkansal ligde çok önemli bir isim.


tv100 kanalını takip etmek için ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 DIGITURK ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan izlenebilir.

tv100 canlı yayın https://bit.ly/2I9TkN0

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü video serisi https://bit.lyd2KMFL7R

Okan Bayülgen Muhabbet Kralı video serisi https://bit.ly/31s7noR

Okan Bayülgen komik video serisi https://bit.ly/2wR3Cv8

Duymadık Demeyin video serisi https://bit.ly/2Kfvl1o

Özay Şendir ile İnce Ayar video serisi https://bit.ly/2X55TlS

Seyir Dünyası video serisi https://bit.ly/2N8Yfm2

Hilal Ergenekon ile Yarından Önce https://bit.ly/2Y8lOfG

Murat Güloğlu ile Gün Uyanıyor https://bit.ly/2J5UQip

Yasmin Erbil ile Magazin Dünyası https://bit.ly/2XuLXby

Parasal https://bit.ly/2KAILoR

https://www.tv100.com

tv100 iOS uygulaması: https://itunes.apple.com/us/app/tv100/id1461449107?mt=8&ign-mpt=uo%3D2
tv100 Android uygulaması: https://play.google.com/store/....apps/details?id=com.

Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv.100/?hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/tv100com
Flipboard: https://bit.ly/2IHttez

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Cengiz Semercioğlu programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. Magazin komik videolar burada.

Daha fazla göster
0 Yorum sort sıralama

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Fenerbahçe Transfer Gündemi | Transfer Hattı | 12 Temmuz 2019
22 Sep 2019
Fenerbahçe Transfer Gündemi | Transfer Hattı | 12 Temmuz 2019
Spor Haberleri · 0 izlenme